W hołdzie Andrzejowi

Andrzej Tomaszewski — mistrz książki, pisma i słowa — otrzymał właśnie piękny prezent od przyjaciół: www na swój temat. Niewiele dziś okazji do obcowania ze sztuką wysokich lotów. Ta strona dostarcza nie tylko informację (która z czasem będzie poszerzana i uzupełniana) lecz przede wszystkim zachwyca i onieśmiela, stawiając widza wobec geniuszu geniusza, obranego za temat.
 Świetny projekt Małgorzaty Dubowiak doskonale skrywa się w cieniu kogoś, kto wśród polskich twórców książek jest najważniejszy.

Adres strony www.andrzejtomaszewski.pl

5 myśli nt. „W hołdzie Andrzejowi”

  1. Dziękując za słowa uznania, pozwolę sobie na małe sprostowanie – otóż zarówno strona Andrzeja Tomaszewskiego, jak i KRAKTypo nie były moją wyłącznie inicjatywą. Takie stwierdzenie jest krzywdzące dla wszystkich osób, które brały udział w przemyśleniu i przygotowaniu obydwu przedsięwzięć. A ja byłam po prostu członkiem tych zespołów.
    Jednakowoż bardzo dziękuję Szanownym Kolegom za dobre słowo :)

  2. Andrzej — jako człowiek niebywale skromny — na początku wzbraniał się przed powieszeniem w sieci strony Jemu poświęconej. Oczywiście nie zrobiliśmy tego bez Jego wiedzy i aprobaty — po prezentacji-niespodziance, na prośbę Andrzeja zrobiliśmy jeszcze różne poprawki i dopiero wtedy strona została upubliczniona. Tak więc ostatecznie całe przedsięwzięcie zostało oficjalnie „autoryzowane” :)
    Choć oczywiście czeka nas jeszcze sporo pracy z uzupełnieniem teki z projektami. Kiedy już przygotujemy większą partię nowego materiału — roześlemy w świat odpowiednią notkę.

Dodaj komentarz