Pierwszy miesiąc za nami

Mija pierwszy miesiąc roku, a już miało miejsce tak wiele ciekawych zdarzeń, że w krótkim artykule nie zdołam odnieść się nawet do najważniejszych, pozostanę więc przy mniej ważnych.
 Prawdopodobnie w marcu pojawią się kolejne numery «Litery», a to dzięki logistycznemu wsparciu ze strony Grzegorza, Leszka, Marcina i ostatniej wizycie w Warszawie. Sprawiłem sobie skaner — nie byle jaki, autentyczny oldskul, którego od kilku lat wyglądałem w sieci i poza nią — Scitex EverSmart Pro. Możliwości tego sprzętu są prawie nieograniczone, więc jeśli ktoś będzie miał potrzebę skanowania, zapraszam. Planowane uruchomienie w lutym.
 Przy okazji obecności w Warszawie odbyłem ciekawą dyskusję polityczną z Błażejem, a właściwie polityczno-typograficzną. Zachęcam do zapoznania się z echem tejże dyskusji i do komentarza, bo rzecz dotyczy interlinii. Forum otwarte, proszę bardzo.

[issuu viewMode=singlePage width=450 height=376 documentId=120131204815-2e6a0890b0964182ab7f7d57bdaf600a name=interlinia_1 unit=px username=rafalsylwester v=2]

Dodaj komentarz